Suvepäevad

Küsi pakkumist

Koseveski Puhkekeskus pakub suurepärast võimalust korraldada firma suvepäevad looduskaunis ja privaatses asukohas. Pole oluline, kui suur või väike on Teie firma.

Koseveski Puhkekeskuses on korraldatud kõikvõimalikke üritusi – nii väiksemaid koosviibimisi  kui ka suuremaid kokkutulekuid ja ettevõtte suvepäevi. Oleme avatud aastaringselt ning leiame ka igale aastaajale vastavad tegevused sündmuse sisustamiseks. Mõned aastad tagasi valmis ka meie laululava, mida saab kasutada esinemiseks, mitmed ettevõtted on seda võimalust kasutanud ja ürituse jaoks bändi kutsunud, samuti on lava ees tantsimiseks mõeldud ala.

Puhkekeskuse külastaja kasutada on suur puhkeala, kust ei puudu külakiik, lõkkeplats ja grillimisvõimalused. Lisaks pakume võimalust mängida discgolfi, püüda kala Kääpa jõest või Kose järvest, sõita aerupaadi või vesirattaga. Koseveski puhkekeskuses on 2 sauna ja 2 kümblustünni. Magamiskohti tubades 31, toad varustatud wc ja pesemisvõimalusega, puhkekeskuses tasuta internet.

Koostöös seiklus-ja matkafirma 360 KRAADI pakume erinevaid tegevusi sisustamaks üritust. Koostöös Royal Cateringiga saame soovi korral pakkuda toitlustust. Lisaks on võimalik meilt ka tellida ilutulestik, teeme koostööd Pyrocom OÜga.

    Küsi pakkumist